اکتبر 4, 2023

افتتاح جایگاه سوخت مایع در منطقه پاتاوه/ افزایش جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی به ۳۶ مورد

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی یک جایگاه جدید به 36 باب رسید.

افتتاح جایگاه سوخت مایع در منطقه پاتاوه/ افزایش جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی به ۳۶ مورد

به گزارش Heracleum persicum از یاسوج، جایگاه سوخت شهرداری پاتاوه  واقع در ناحیه مرکزی با حضور نماینده  شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،فرماندار شهرستان دنا ، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، مدیریت و رؤسای واحدهای منطقه به بهره‌برداری رسید. مهدی روشنفکر، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد با تمام ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف، نیازمند حضور سرمایه‌گذراران است که این مهم نیازمند همکاری و تعامل همه‌جانبه است.

  روشنفکر در ادامه گفت : شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نحو مطلوب با ایجاد چنین جایگاه‌هایی به‌منظور خدمات‌رسانی و رفاه در مسیرهای ارتباطی و مناطق مختلف، در مسیر توسعه و پیشرفت استان گام برداشته است. در ادامه سالار خشایی،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد در آیین بهره‌برداری از این جایگاه گفت: این جایگاه با مشارکت شهرداری پاتاوه و بخش خصوصی احداث شده و دارای ۷ تلمبه و ۱۶ نازل عرضه فرآورده‌های نفتی است.  خشایی اظهار کرد: این جایگاه در زمینی به مساحت حدود ۶ هزار مترمربع و با سرمایه‌گذاری مبلغ معادل ۱۵۰ میلیارد ریال واقع در شهر پاتاوه ، پل ارتباطی جنوب به شمال کشور ، کیلومتر ۵۰ مرکز استان از  ناحیه مرکزی به‌صورت رسمی راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسید و  با ساخت این جایگاه تعداد 8 نفر به‌صورت مستقیم مشغول به فعالیت شدند. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد توسعه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد اشتغال، کاهش مسیرهای سوخت‌رسانی به خودروها و استفاده از توان بخش خصوصی را از مهم‌ترین اهداف احداث این جایگاه سوخت برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و هموطنان برشمرد.

  وی خاطرنشان کرد: شمار جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی یک جایگاه جدید به ۳۶ باب رسید. انتهای پیام/۸۲۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید