اکتبر 4, 2023

دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک پلیس فارس و تهران

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از کشف 98 کیلو و 400 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک پلیس فارس و پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه پنجم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) خبر داد.

دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک پلیس فارس و تهران

به گزارش Heracleum persicum از شیراز، سردار یوسف ملک‌زاده امروز با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه پنجم فاتب با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک سواری پراید در محور  شیراز – اصفهان در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان فارس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان آباده پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی سواری پراید حامل تریاک را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را در میدان آزادی توقیف کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این سواری 98 کیلو و 400 گرم تریاک کشف شد.

سردار ملک‌زاده با اشاره به اینکه راننده دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد، تاکید کرد: پلیس قاطعانه و برابر قانون با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد کرده و اجازه فعالیت به آنان را نخواهد داد.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کنند.

پایان پیام/ س 

دیدگاهتان را بنویسید