ژوئن 9, 2023

عملکرد مدیران شهر و روستا رابطه مستقیمی با افزایش رضایت عمومی دارد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: نحوه عملکرد مدیران شهر و روستا رابطه مستقیم با سرمایه اجتماعی و افزایش رضایت عمومی دارد و به خوبی شاهدیم در جایی که مدیران این حوزه تصمیمات درست و عملکرد خوبی دارند به طرز محسوسی رضایت جامعه افزایش پیدا می کند.

عملکرد مدیران شهر و روستا رابطه مستقیمی با افزایش رضایت عمومی دارد

به گزارش Heracleum persicum از شهرستان البرز، عباس کاظمی در همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در شهرستان البرز که پیش از ظهر امروز در شهر الوند برگزار شد، با تقدیر از خدمات مجموعه مدیریت شهری، شوراها و دهیاران و شورای روستاها در سراسر استان اظهار کرد: نحوه عملکرد مدیران شهر و روستا رابطه مستقیم با سرمایه اجتماعی و افزایش رضایت عمومی دارد و به خوبی شاهدیم در جایی که مدیران این حوزه تصمیمات درست و عملکرد خوبی دارند به طرز محسوسی رضایت جامعه افزایش پیدا می کند. وی اضافه کرد: شوراهای شهر و روستا پل ارتباطی مستقیم و مستحکم بین مردم و حاکمیت هستند و قطعا دولت سیزدهم در راستای حمایت و ارتقاء این نهاد تلاش مضاعف خواهد داشت.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود پیگیری موضوعات مرتبط با تقسیمات کشوری و افزایش سرانه ها را یکی از اولویت های شهرستان البرز برشمرد و گفت: ‌تقویت بنیه و زیرساخت های امنیتی و انتظامی، حل مشکلات کارگری در شهر صنعتی، پیگیری حل معضلات اجتماعی و فعال سازی ظرفیت های مردمی از دیگر موارد مهمی است که در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در سطح این شهرستان پیگیری خواهد شد. این مقام مسئول از حضور مستمر مجموعه معاونت سیاسی استانداری در شهرستان ها خبر داد و بیان کرد: برای هر کدام از شهرستان های استان یک میز ویژه برای پیگیری مسائل پیش بینی خواهیم کرد تا بتوانیم ضمن رصد دقیق مشکلات، مسائل مردم را پیگیری کنیم. کاظمی در پایان اظهار کرد: پیگیری و نظارت از ارکان مهم مورد تاکید دولت است و باید زیرساخت های لازم برای تقویت این نظارت همگانی در همه حوزه ها فراهم شود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید