سپتامبر 21, 2023

پکیج تصفیه فاضلاب چیست ؟

در پکیج تصفیه فاضلاب امروزه یکی از بزرگترین مشکلات و نگرانی های کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه استفاده زیاد از آب در صنعت و ورود مواد آلی و فلزات سنگین و آلاینده های خطرناک به آن است.

پکیج تصفیه فاضلاب چیست ؟

در پکیج تصفیه فاضلاب امروزه یکی از بزرگترین مشکلات و نگرانی های کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه استفاده زیاد از آب در صنعت و ورود مواد آلی و فلزات سنگین و آلاینده های خطرناک به آن است. علاوه بر مصرف بالای آب در کارخانه ها و پالایشگاه ها و مشکلات خشکسالی در نقاط مختلف جهان، پساب تولیدی این مجتمع ها به تهدیدی جدی برای محیط زیست تبدیل شده است. باکتری‌های موجود در فاضلاب بیمارستانی می‌توانند منشا بسیاری از بیماری‌ها باشند و نفوذ آنها به آب‌های زیرزمینی خطرات بسیاری را به دنبال دارد. برای این منظور پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی به منظور تصفیه و حذف آلاینده های خطرناک قبل از ورود به طبیعت طراحی شده است. فاضلاب در محیط های صنعتی و بیمارستانی پس از ورود به پکیج تصفیه فاضلاب شیمیایی چندین مرحله را طی می کند و در هر مرحله بخشی از آلاینده ها از آن حذف می شود. در نهایت، پساب می تواند وارد محیط شود. لازم به ذکر است که قابلیت های در نظر گرفته شده برای طراحی این تجهیزات در مرحله اول به نوع فاضلاب و مواد آلی و آلاینده های موجود در آن و همچنین میزان پساب تولیدی در محیط بستگی دارد.. بنابراین پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی با کارخانه های صنایع غذایی متفاوت است. هدف از این حق اختراع تصفیه فاضلاب های صنعتی حاوی غلظت بالایی از آمونیاک و مواد منعقد کننده با استفاده از فرآیند ازن زنی تقویت شده با برومید است که از تولید نیترات جلوگیری می کند. این درمان بر اساس بهینه‌سازی یک فرآیند از قبل شناخته شده است که از واکنش بین ازن و برمید برای تولید اسید هیپوبروم (HOBr) و از این طریق، نیتروژن گازی استفاده می‌کند. کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب تصفیه فاضلاب ناشی از جذب آمونیاک. تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی در صورت وجود برمید طبیعی. تصفیه و تصفیه آب از استخرهای آبزی پروری در محیط های دریایی. معادن از راه دور، قطع درختان، و سایت های ساخت و ساز مناطق تفریحی مانند پارک ها، اردوگاه ها، تفرجگاه ها تاسیسات تولیدی، نیروگاه ها، پایگاه های نظامی مدارس و سایر مراکز آموزشی سازمان و ارگان های دولتی کاربردهای کم جریان / استحکام بالا و جریان بالا / کم استحکام تصفیه بیولوژیکی فاضلاب برای جریان های فاضلاب صنعتی سوالات متداول : پکیج تصفیه فاضلاب چیست ؟ پکیج تصفیه فاضلاب یک سیستم کاملاً مستقل برای تصفیه فاضلاب است که “plug & play” است و باید عناصر زیر را در یک مخزن بیرونی ترکیب کند. شامل حل و فصل/ شفاف سازی اولیه و نهایی کافی باشد. 4 نوع تصفیه فاضلاب کدامند؟ چهار روش متداول برای تصفیه فاضلاب شامل تصفیه فیزیکی آب، تصفیه بیولوژیکی آب، تصفیه شیمیایی و تصفیه لجن است. پکیج تصفیه فاضلاب چگونه کار می کند؟ پکیج تصفیه فاضلاب محیطی را ایجاد می کنند که رشد باکتری هایی را که فاضلاب را به محصولات نهایی غیر آلاینده تجزیه می کنند، تسهیل می کند. دستگاه های تصفیه با سپتیک تانک ها متفاوت هستند زیرا نه تنها تصفیه اولیه بلکه تصفیه ثانویه نیز انجام می شود.

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب فرآیند سریع برای حذف آمونیاک؛ عدم تولید لجن؛ عدم نیاز به گونه های بافر برای فاضلاب با محتوای قلیایی بالا. کنترل تولید نیترات. تاثیر زیست محیطی کم. سیستم های بسته بندی شده از پیش مونتاژ شده، نصب شده و تست شده در کارخانه نیاز کمتری به نصب دارند و هزینه های ساخت و ساز در محل را کاهش می دهند. طرح‌های فشرده برای ادغام آسان با امکانات موجود. بسته‌های مهندسی تکمیل شده با تحویل سریع. قابلیت‌های تمیز کردن جامع برای حداکثر عملکرد سیستم‌ها. عملیات و نگهداری ساده به حداقل نظارت اپراتور نیاز دارد. سیستم های کنترل آلودگی در سراسر جهان برای محصولات و فناوری های خود برای تصفیه فاضلاب به یک جلسه تخلیه با کیفیت فاضلاب بهداشتی و/یا فراتر از استانداردهای پساب توصیه شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده شناخته شده است. انتخاب ما از تصفیه خانه بسته بندی شده روشی از پیش مهندسی شده و از پیش ساخته شده تصفیه فاضلاب با فرآیند هوازی را به کاربر ارائه می دهد.  پساب نهایی را می توان به طور ایمن به محیط زیست مانند جویبارها، رودخانه ها و غیره رها کرد. مانند آبیاری، شستشو و/یا تغذیه مصنوعی. فن آوری و فرآیندهای پکیج تصفیه فاضلاب شامل : شفاف سازی کلرزنی / ضد عفونی هوادهی توسعه یافته – فرآیند لجن فعال نیتریفیکاسیون / نیترات زدایی جداسازی روغن / آب- پیش از اکثر تصفیه خانه ها نوعی دستگاه پیش تصفیه وجود دارد که برخی از مواد غیر قابل تصفیه را حذف می کند و از ورود آن به جریان زباله (پلاستیک، پارچه، سنگ و غیره) جلوگیری می کند. سه نوع دستگاه پیش تصفیه عبارتند از: سطل زباله، صفحه نمایش نوار و کممینیتور.  اتاقک هوادهی بخش کلیدی پکیج تصفیه فاضلاب ثانویه است که 90 درصد تصفیه در آن انجام می شود. این فرآیند تحت تئوری زیر عمل می‌کند: زباله‌های فاضلاب خانگی عموماً آلی (زیست تخریب‌پذیر) هستند، به این معنی که میکروارگانیسم‌های هوازی در حضور اکسیژن می‌توانند از مواد آلی به عنوان منبع غذایی خود استفاده کنند.

نحوه عملکرد پکیج تصفیه فاضلاب تصفیه خانه های فاضلاب  AS-H بر اساس فرآیند لجن فعال است که به بهترین وجه اهداف تصفیه را برآورده می کند. آنها می توانند هم جریان پیوسته و هم فرآیند راکتور دسته ای توالی را در خود جای دهند. چه حذف آلاینده های مرسوم یا تصفیه پیشرفته برای حذف بیولوژیکی مواد مغذی (BNR) از جمله نیتریفیکاسیون، نیترات زدایی و حذف فسفر، کارخانه های بسته بندی با قابلیت های پیشرفته تصفیه پساب در دسترس هستند  قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به سایز و ابعاد دستگاه و مخزن، جنس بدنه، یراق آلات و تجهیزات موجود در آن تعیین می شود. در نتیجه تفاوت قیمت در این محصولات بسیار زیاد است و برای استعلام قیمت از این محصول می توانید با کارشناسان فروش مهار فن ابزار با شماره های 88500325 و 88521312 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید